16 Ekim 2018 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
12 GBlık PlayStation 3 piyasada
13 Kasım 2012 Salı 11:21

12 GB'lık PlayStation 3 piyasada

Hafif ve küçük boyutlara sahip yeni PlayStation 3 satışa sunuldu

Sony'nin bu yaz aylarında duyurusunu yaptığı ve ilk olarak piyasaya sürülen "Fat" PlayStation 3'e göre yarı yarıya daha küçük ve hafif olan yeni PlayStation 3 modeli, ülkemizde de satışa sunuldu.

 

Bugün yapılan lansmanda belirtilene göre 12 GB'lık Flash belleğe sahip olan yeni model bugünden itibaren raflardaki yerini alacak. Fiyat etiketi ise 675 TL olarak belirlenmiş. Yeni modelin eski modellere göre donanımsal açıdan herhangi bir farkı bulunmazken, konsolun ufak ve çok hafif olması nedeniyle özellikle taşıma konusunda PlayStation 3 için bir milat olacağını söyleyebiliriz.

 

Yeni PlayStation 3 modelinin diğer modeller gibi harici disk desteği sunduğunu ve Sony'nin PlayStation 3 için önerdiği 250 ya da 500 GB'lık kapasiteye sahip diskleri satın alarak cihazın hafıza kapasitesini istediğiniz gibi artırabileceğinizi de belirtelim.

 

PlayStation Vita almak isteyenlere müjde! Bunun haricinde PlayStation Vita satın almak isteyenlere de müjdeli bir haberimiz var. Zira Sony'nin yeni el konsolunun 3G modeli, 959 TL'lik fiyat etiketinde indirime giderek 675 TL'ye yani yeni PlayStation 3 modeli ile aynı fiyattan satılacak. Eğer PS Vta satın almayı planlıyorsanız, fiyat farkı nedeniyle yalnızca Wi-Fi bağlantı seçeneği sunan modeli almak zorunda değilsiniz. Cihazın Wi-Fi modelinde ise herhangi bir indirim yapılmadı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ