18 Kasım 2018 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
 ‘Kültür-Sanat’ bir arada!
08 Ekim 2011 Cumartesi 13:21

‘Kültür-Sanat’ bir arada!

Festival kapsamında “Yazarlarımızdan Kitap Tanıtımı ve Söyleşi” etkinliği yapılacak

Girne Belediyesi tarafından düzenlenen “10. Zeytin Festivali” kapsamında “Yazarlarımızdan Kitap Tanıtımı ve Söyleşi” etkinliği yapılacak.


Girne Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi’nden yapılan açıklamaya göre, Zeytinlik Köy Meydanı’ndaki Sergi Çadırı’nda bu akşam saat 19.00’da başlayacak olan etkinliğe, Araştırmacı Yazar Dr. Filiz Besim; Gazeteci Yazar Ahmet Tolgay; Araştırmacı Yazar Ali Nesim; Yazar Stella Aciman ve Müzisyen Yazar Yıltan Taşçı katılacak. Etkinlik sırasında Yıltan Taşçı tarafından gitar dinletisi de gerçekleştirilecek.
 

 

Kitaplar imzalanacak


Etkinliğe katılacak yazarlar kendilerinden, yaşamlarından anekdotlar ve kitaplarından alıntılar sunacaklar. Ayrıca; dinleyicilerin sorularını da yanıtlayacak yazarlar, sanatseverlere kitaplarını imzalayacaklar. 
 

 

Sergiler devam ediyor


Öte yandan ressamlar; Salih Mustafa Çizel, Sevim Erdal, Ali Erol Soytaç, Gülsen Evyapan, Selen Selışık, Amber Aydar’ın yağlı boya ve suluboya sergileri; Ali Nesim’in Eski Zeytinlik Köyü Fotoğrafları sergisi; Hasan Anılır’ın Kıbrıs Resimleri ve Kıbrıs’a Özgü Elişi Sergisi; Yaşar Oktunç’un İpek Kozası ve Batik Sergisi; Leman Cankat’ın Seramik El Yapımı Ürünler Sergisi ve Canlı Performansı ve Birdal Çilenger’in Cam Boyama Sergisi devam ediyor.
Sergi Çadırı yarın akşama kadar açık kalacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ